جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

دوربین مداربسته مناسب برای ورودی پارکینگها......دوربین مداربسته دزدگیراماکن در تبریز

  دوربین مداربسته مناسب برای ورودی پارکینگها

  parking_cctv_2.jpg

   

   

  مهمترین نکته ای که برای مجهز نمودن پارکینگها به سیستم نظارت تصویری باید در نظر گرفت ، ثبت پلاک خودروهاست . اما شناسایی و کسب اطلاعات مهم دیگری از قبیل شناخت راننده ، سال ساخت و مدل خودرو و ... نیز به همان میزان مهم است .

  زمانی که برای پارکینگهای روباز یا فضاهای آزاد به فکر نصب دوربین مداربسته هستیم ، نور محیط مهمتر از رزولوشن خواهد بود. زیرا با تغییر شدت و زاویه تابش نور در روز و عمق نفوذ نور، تصاویر در خیلی از دوربین های مداربسته کمرنگ و یا رنگ و رو رفته دیده می شوند. اغلب در ورودی های یک یا دو خطه نیاز به پوشش میدان دیدی 7.5 متری(25 فوت) خواهید داشت که از طریق دروبین مداربسته ای با رزولوشن 1080P می توان رزولوشن کافی برای تشخیص مدل و سال ساخت خودرو و تشخیص پلاک خودرو را داشته باشیم. ضمن اینکه جزئیات به شما امکان تشخیص چهره راننده در پشت شیشه های خودرو را در لحظه ورود می دهد.

  بدلیل تولید نور قوی در چراغهای جلو و عقب خودرو، ثبت اطلاعات سال تولید و مدل خودرو و پلاکش در شب بدون استفاده از نور کافی بسیار سخت خواهد بود. اگر نیاز به ضبط تصاویر در شب دارید، پیشنهاد می کنیم بشکل ویژه از یک دوربین مداربسته مختص ضبط پلاک خودرو و یا از یک دوربین مداربسته مجهز به نور IR استفاده کنید. زیرا دوربین مداربسته معمولی بخاطر تفاوت نور در شب به مشکل خواهد خورد و احتمالا نیاز شما را برآورده نمی کند.

  از میان دوربین های مدار بسته IR دار و مناسب جهت پارکینگها با پرتاب نور بالا ، می توان به دوربین های بولت تحت شبکه برند EverFocus و ازجمله مدل EZN3261 که از تکنولوژی خودکار IR در شب و عملکرد بالا در کنترل و کاهش نویز و ارائه طیف تصویری پویا بهره جسته اند ، اشاره کرد .


  این مطلب تا کنون 29 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ جمعه 29 مرداد 1395
  منبع
  برچسب ها : دوربین ,مداربسته ,خودرو ,پارکینگها ,تشخیص ,رزولوشن ,دوربین مداربسته ,پلاک خودرو ,ورودی پارکینگها ,مناسب برای ,مداربسته مناسب ,برای ورودی پارکی ,
  دوربین مداربسته مناسب برای ورودی پارکینگها......دوربین مداربسته دزدگیراماکن در تبریز

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز پنجشنبه 7 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر